ROZPIS UTKÁNÍ PODZIM 2016
FACEBOOK

ZDE NÁS NAJDETE

SADOVÁ č.p. 513 , 262 72 BŘEZNICE
GPS: 49°33'53.107"N, 13°57'2.286"E

e-mail: sk.breznice.1918@seznam.cz

Fotbalové výsledky 1.-2.10.

neděle 2.10.

OP dorostu

SK Březnice 1918 - Milín 0:1(0:0)

branka Rožmitál : 90+2 Jiroušek

sestava Bř.: Petráň- Janošec,Metlička,Mourek,Zach- Majer,

Tuháček,Vintr,Češka K.- Hudeček,Novotný

střídali: Slavík,Škudrna,Procházka,Šafránek

Dal. Dušniky-Rožmitál 1:4(0:2), Dolní Hbity - Malá Hraštice 1:2(1:1)

---------------------------------------------------------------------------------------

OP st. žáci

Podlesí - SK Březnice 1918 5:4(2:2)

Maršík, Němec z PK, Filaus,Valta

sestava Bř.: Nemec - Stulík,Bartůněk,Polák,Fikert-

Vojtech,Kasík,Valta,Filaus- Vejvoda   střídal: Halko

dohrávka v pondělí 26.9. Podlesí-Bohutín 0:2(0:0)

Pičín-Rožmitál 1:5(0:3), Milín-Bohutín 3:7(0:3),

------------------------------------------------------------------------------------------

OP starší přípravka

SK Březnice 1918 - Rožmitál 9:18(3:8)

branky Bř.: Vrátný 3, Halko 3, Voronin1, Hokr 1, Zemek M

soupiska: Kott-Mázdra,Halko,Vrátný,Máša,Hokr,Brňáková,

Voronin,Zemek M.,Zemek Š.

-------------------------------------------------------------------------------------------

sobota 1.10.

I.B třída skupina E

Zvole - SK Březnice 1918 7:0(3:0)

sestava Bř.: Vaněček - Šimánek(Novotný),Cvrk(Lukáč),Plechata,

Metlička-Lojín,Zárybnický,Mayáleh,Ferko(Janošec)- Soldát,Mikuláš

Komárov-Zdice 10:1(6:0), Rožmitál-Petrovice 3:6(3:4),

Loděnice-Dobříč 2:2(1:0) na PK 7:6,

Kosoř-Lety 2:2(0:0) na PK 3:1,

neděle 2:10.

Chlumec-Tochovice 3:2(1:2) ,

Dal. Dušniky-Sedlčany B 3:3(0:3) na PK 3:4

-------------------------------------------------------------------------------------------------

sobota 1.10.

OP mladší přípravka

SK Březnice 1918 - Obecnice  13:3(7:2)

branky Bř.: Zemek M. 5, Sedláček 5, Novák 2, Vácha 1

soupiska: Korecký-Zemek M.,Zemek Š,Vácha,Šedivý,Sedláček,

Mařík,Novák,Krůta,Motejzík,Benda

 

Fotbalové výsledky 28.9.

středa 28.9.

I.B třída skupina E dohrávka 4.kola

FK Komárov - SK Březnice 1918 10:0(5:0)

sestava Bř.: Vaněček(66´Petráň) - Češka V.(46´Zach),Cvrk,Ševr J.,

Metlička(61´Janošec)-Mayaleh,Zárybnický,Soldát,Fait(57´Novotný)-

Ferko, Lukáč

------------------------------------------------------------------------------------------

OP dorostu

SK Březnice 1918 - Spartak Rožmitál  2:1(1:1)

branky: 22´Majer, 87´Škudrna - 31´Pečený

sestava: Petráň - Zach,Metlička,Mourek,Janošec-Majer,Vintr,

Tuháček,Češka K.-Hudeček,Novotný

střídali: Chlanda,Slavík,Procházka,Šafránek,Škudrna

Daleké Dušniky-Malá Hraštice 1:11(0:6)

29.10. Pičín - Milín

---------------------------------------------------------------------------------------------

OP starší přípravka

SK Březnice 1918 - 1.FK Příbram  9:10(5:5)

střelci Bř.: Vrátný 5, Mázdra 2, Máša 2

soupiska: Kott-Mázdra,Máša,Halko,Vrátný,Brňáková,Voronin,Hokr

-------------------------------------------------------------------------------------------

OP mladší přípravka

SK Březnice 1918 - 1.FK Příbram  15:7(8:4)

branky Bř.: Zemek M. 6, Vácha 4, Sedláček 3, Benda 2

soupiska Bř.: Korecký-Vácha,Sedláček,Sedivý,Zemek S.,Zemek M.,

Benda,Mikes

 

Fotbalové výsledky 24.- 25.9.

neděle 25.9.

OP starší žáci

SK Březnice 1918 - Pičín 12:0(6:0)

branky: Valta 7, Filaus 2, Maršík 2, Vojtech

Němec-Stulík,Dítě,Polák,Fikert-Vojtech,Bartůněk,

Vejvoda,Maršík,Filaus - Valta

střídali:Kasík,Halko,Šedivý,Veltruský,Mikeš

Milín-Rožmitál 0:0, Bohutín-podlesí 26.9.

-------------------------------------------------------------------------

OP mladší přípravka

Milín - SK Březnice 1918 6:15(3:8)

Zemek M. 6, Sedláček 5, Zemek Š. 1, Vácha 1,

Motejzík 1, Novák 1

Korecký - Zemek M.,Zemek Š.,Sedláček,Vácha,

Motejzík,Krůta,Mařík,Novák

---------------------------------------------------------------------------

sobota 24.9.

I.B třída skupina E

SK Březnice 1918 - Zdice 0:3(0:1)

26´Flaks, 77´,87´ Krůta

sestava Bř.: Vaněček - Zach,Cvrk(68´Lukáč),Češka V.,

Janošec (55´Metlička) - Ferko,Zárybnický,Mayaleh,Fait-

Novotný(60´ Soldát), Mikuláš (83´Hudeček)

Dobříč-Rožmitál 4:1(2:1), Tochovice-Zvole 2:1(1:0),

Kosoř-Komárov 2:7(0:3), Lety-Loděnice 3:0(1:0),

Petrovice-Dl. Dušniky 0:2(0:0), Sedlčany B-Chlumec 7:1(3:1)

--------------------------------------------------------------------------------

OP starší přípravky

Podlesí - SK Březnice 1918 16:3(8:1)

branky Bř.: Vrátný 2, Brňáková1

Kott - Fikert,Máša,Vrátný,Brňáková,Zemek M., Zemek Š.,

Korecký,

OP dorostu

SK Březnice 1918 - o víkendu 24.-25.9. volný los

Milín-Rožmitál 9:0(8:0), Dolní Hbity-Daleké Dušniky 1:4(0:3),

Malá Hraštice-Pičín 3:1(1:0)


 

Fotbalové výsledky 17.-18.9.

neděle 18.9.

OP dorostu

SK Březnice 1918 - Malá Hraštice 6:2(4:1)

branky Bř.: Mourek,Janošec z Pk.,Tuháček,Češka,Novotný,Fait

sestava: Petráň-Janošec,Metlička,Mourek,Zach-Majer,Vintr,

Tuháček,Češka-Hudeček,Novotný

střídali: Slavík,Procházka,Šafránek,Fait,Škudrna,Chlanda

Daleké Dušniky - Milín 3:15(1:6), Pičín-Dolní Hbity 5:2(2:2)

---------------------------------------------------------------------------------------

OP starší přípravka

SK Březnice 1918 - Milín 11:0(6:0)

branky: Vrátný 6, Mázdra 2, Máša 2, Vácha1

soupiska Bř.: Kott - Fikert,Halko,Máša,Mázdra,Vrátný,Brňáková,

Šedivý,Korecký,Zemek Š., Zemek M., Vácha

----------------------------------------------------------------------------

I.B třída skupina E

FK Komárov - SK Březnice 1918

odloženo pro nezpůsobilý  terén

Zdice-Tochovice 3:0(1:0), Zvole-Sedlčany B 2:7(0:1),

Rožmitál - Lety 3:1(1:0), Loděnice-Kosoř 3:5(1:3),

neděle: Chlumec-Petrovice, Dal. Dušniky-Dobříč

---------------------------------------------------------------------------------

OP starší žáci

Bohutín-SK Březnice 1918 6:1(2:0)

branka Bř.: Maršík,

sestava: Němec-Stulík,Bartůněk,Dítě,Polák-Vojtech,

Filaus,Mikeš,Maršík,Kasík - Valta  střídali:Fikert,Halko

Pičín-Milín 0:5(0:2), Rožmitál-Podlesí,

--------------------------------------------------------------------------------------

OP mladší přípravka

SK Březnice 1918 - Láz  10:0(4:0,3:0,3:0)

brankyy Bř.: Vácha 3, Zemek M. 3, Šedivý 2, Krůta 1, Sedláček 1

Korecký-Šedivý M.,Zemek M.,Zemek Š.,Sedláček,Krůta,Motejzík,

Benda,Vácha,Mařík,Mikeš

 
A mužstvo 1.B třída skupina E
OP dorostu U-19
OP starších žáků U-15
OP mladších žáků U-13
Přihlášení
Počítadlo přístupů
TOPlist
Crossové trenažery a elipticaly pro trénink